“Я майже став гуцулом”, – іноземні студенти медуніверситету прощаються з навчанням у Франківську (ФОТО, ВІДЕО)

Студенти-випускники факультету підготовки іноземних громадян ІФНМУ розповіли, чим їм запам’яталося навчання в університеті. “Я майже став гуцулом”, – іноземні студенти медуніверситету прощаються з навчанням у Франківську (ФОТО, ВІДЕО)

Цей рік вони запам’ятають на все життя, адже перебуваючи в умовах карантину в чужій для себе країні вони змогли гідно закінчити навчання, та ще й показали один з найкращих результатів в Україні, йдеться на офіційному сайті Івано-Франківського національного медуніверситету.

Цього року факультет має 158 випускників. За словами працівників деканату, цей курс був дуже сильним, що підтвердили високі результати іспиту “Крок-2” — 98%.

Альшорман Лайс Абдул Карім Салех з Йорданії прожив в Івано-Франківську сім років.

“Наші викладачі давали нам інформацію не лише про медицину, але набагато більше, — говорить він. — Вони навчили нас, як бути лікарем, що треба жити як лікар. А за ці роки я тут майже став гуцулом, і я цим пишаюся”.

Рамос Торрес Келлі Татіана з Еквадору говорить, що коли приїхала додому, то багато розповідала про Україну, тутешніх людей, їжу, традиції. Її родині дуже цікаво, якою є ця країна. Дівчина каже, що пам’ятатиме Україну та Івано-Франківськ все життя.

“2020 рік з самого початку був нелегким для усіх нас, — говорить Адам Нафіу Ахмед, випускник, який на іспиті “Крок-2″ показав найвищий результат на своєму курсі. — Ми вдячні університету за організацію всього необхідного, щоб ми могли завершити навчання тут. Це дійсно допомогло нам, адже ми завершили вчасно. Ми дякуємо усім викладачам, ректорату, всьому персоналу за допомогу досягти нам усього, що ми здобули протягом цих шести років”.

До слова, “Крок-2” не обійшовся без непорозумінь. Після його складання група студентів ФПІГ вийшла на імпровізовану акцію, щоб висловити побоювання щодо свого можливого провалу на іспиті. Натомість, коли Центр тестування оприлюднив результати, виявилось, що франківські іноземці показали один з найкращих результатів в Україні. Невдовзі студенти прийшли до ректора перепросити за свій протест.

Детальніше: https://galka.if.ua/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *