Два франківські профучилища отримають сучасні майстерні та обладнання

Два франківські заклади професійно-технічної освіти отримали державне фінансування на створення навчально-практичних центрів. Сучасні навчальні кімнати отримають ВПУ №21 та Центр професійно-технічної освіти №1.

Два франківські профучилища отримають сучасні майстерні та обладнання

У лютому-березні 2020 року Міністерство освіти та науки проводило конкурс. Серед понад 800 училищ, які подали свої заявки, лише 50 отримали субвенцію з державного бюджету. За кошти закуплять нове сучасне обладнання та відремонтують майстерні, інформує “Галка” з посиланням на офіційний сайт міського голови Руслана Марцінківа.

“Зараз майже всі ательє та фабрики мають хороше обладнання. Якщо у нас буде можливість навчати своїх вихованців на такому ж – при пошуку роботи їм не потрібно буде перевчатися. Учень буде цілком готовий до праці”, – розповіла директорка центру професійно-технічної освіти №1 Наталія Когуч.

У ВПУ №21 облаштовують навчально-практичний центр зварювальних технологій.

“У нас буде оновлена аудиторія для навчання та майстерня, в які буде створено 15 робочих місць. Також придбають нове обладнання – спеціальні верстати для підготовки, зварювання та зачистки металу. Зараз спеціалісти цієї сфери є потрібними. І ми раді, що на рівні держави було прийнято рішення профінансувати створення такого центру на базі наших майстерень”, – зазначив директор ВПУ №21 Михайло Баб’як.

Мер Руслан Марцінків зауважив, що це проєкт державного бюджету. Тож, велику частину коштів на облаштування центрів дає держава.

“Місто співфінансує, так як ці заклади фінансуються з міського бюджету. Це два найбільші училища міста. Спеціалісти, яких вони готують  є дуже потрібними зараз. Проєкт справді потрібен, тож сподіваюся до кінця року встигнемо його реалізувати”, – підсумував міський голова.

Джерело: https://galka.if.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.