Політика конфіденційності для мобільних додатків

Якщо ви встановите і будете використовувати цю програму, ми будемо збирати дані про вас. У цій Політиці конфіденційності наводяться відомості про те, як саме використовуються дані, зібрані нашими додатками і сайтом.

1. Мета збору і обробки персональної інформації користувачів
Додаток збирає і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання сервісів, що входять до складу програми.

Завдяки отриманим даним ми можемо надавати, підтримувати, захищати, розвивати існуючі сервіси та створювати нові.

2. Які види даних ми збираємо?
– Ми збираємо відомості про пристрої (такі як модель, версія операційної системи, а також дані про мобільної мережі і номер телефону).
На сайті і в наших додатках можуть проводитися додаткові опитування, в ході яких вам буде запропоновано висловити свою думку про різні продукти та послуги. Якщо ви завантажте будь-які матеріали з нашого сайту або за допомогою наших програм, ми автоматично отримаємо відомості про ваше обладнання: поточний стан телефону, доступ до списку облікових записів в Accounts service.
Також ми залишаємо за собою право здійснювати моніторинг ваших повідомлень.
Ми збираємо і обробляємо дані про ваше фактичне місцезнаходження. Також ми використовуємо різні технології визначення координат, наприклад аналізуємо ваш IP-адресу, дані GPS і інших датчиків пристрою з метою виявлення найближчих до вас пристроїв.

3. Що ми робимо з зібраними даними?
Ми використовуємо зібрані дані в наступних цілях:
· Для забезпечення функціонування наших сайтів і додатків, а також надання вам інформації та послуг, включаючи, але не обмежуючись, програми для завантаження, чати, форуми, рекламні акції та конкурси;
· Для надання вам послуг технічної підтримки;
· Для внутрішнього аналізу і досліджень з метою поліпшення наших додатків, а також інших продуктів і послуг;
· Для відправки вам новин і маркетингової інформації про продукти та послуги IFCITY, а також пропозиціях, продукти та послуги обраних сторонніх компаній, але тільки в межах, дозволених чинним законодавством або зазначених вами (див. Розділ «Як відмовитися від підписки» нижче);
· Для відправки вам адміністративних повідомлень (наприклад, в разі, якщо ви забули пароль);

Сайт та додатки ні при яких обставинах не публікує особисті та конфіденційні дані, пов’язані з фінансовою або платіжної діяльністю.
Ми не розкриваємо особисту інформацію користувачів компаніям, організаціям і приватним особам, не пов’язаним з IFCITY.

4. Хто ще може отримати доступ до ваших даних?

Наші афілійовані компанії та інші організації, які співпрацюють з нами, можуть отримувати доступ до ваших даних з метою їх обробки для наших потреб, а також надання вам інформації та послуг.

5. Безпека
Ми робимо все можливе для того, щоб убезпечити наших користувачів від несанкціонованих спроб доступу, зміни, розкриття чи знищення зберігаються у нас даних. Зокрема, ми робимо наступне:
Використовуємо SSL-шифрування в наших службах.
Постійно вдосконалюємо способи збору, зберігання і обробки даних, включаючи фізичні заходи безпеки, для протидії несанкціонованому доступу до наших систем.
6. Як відмовитися від підписки
Якщо ви більше не хочете отримувати від нас маркетингові повідомлення, перейдіть за посиланням, яка наводиться в будь-якому з таких повідомлень.
7. Як зробити запит на видалення даних
Якщо Ви хочете, щоб ми видалили усі дані, що стосуються Вас – надішліть запит на email [email protected]