Престижні нагороди на міжнародній виставці отримав франківський медуніверситет

Днями в Києві відбулась головна подія освітньої галузі України – Одинадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та виставка освіти за кордоном «World Edu». Традиційно участь у події взяв Івано-Франківський національний медичний університет й отримав одразу кілька високих нагород

Престижні нагороди на міжнародній виставці отримав франківський медуніверситет (ФОТО).

Цьогоріч виставка представила понад 500 закладів вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукових установ, закладів професійної освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти тощо. В рамках виставки відбулися конкурси для закладів освіти та підприємств, конференції, семінари, презентації, йдеться на сайті ІФНМУ.

Найвищою нагородою, яку отримав ІФНМУ на виставці, став диплом Гран-прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» та спеціальний почесний знак цієї відзнаки. Таким чином університет став переможцем рейтингового конкурсу, який щорічно проводиться на цій виставці. Нагороди від оргкомітету виставки отримав ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко.

Окреме визнання заслужив розвиток цифрових технологій в університеті. ІФНМУ відзначили золотою медаллю у номінації «Упровадження інформаційно-цифрових систем і технологій у навчальній, дослідницькій та інноваційній діяльності закладів освіти». Івано-франківський медуніверситет представив свій досвід розвитку інформаційних та телекомунікаційних технологій, розробки та створення локальної інформаційно-комунікаційної мережі, єдиного інформаційного простору університету на основі «хмарного» додатку Office 365. Університет презентував свої напрацювання в інтерактивних формах навчання на основі 3D-технологій, а також розробку інтерактивної системи моделювання «Віртуальний пацієнт», що є невід’ємною частиною сучасного проблемно орієнтованого навчання в медицині.

Також ІФНМУ отримав сертифікат якості наукових публікацій відповідно до рейтингу закладів вищої освіти України за показниками міжнародної наукометричної бази SciVerse Scopus за 2019 рік.

Колектив науковців ІФНМУ, а саме перша проректорка, професорка Ганна Ерстенюк, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки), доцент Сергій Кобець, завідувач кафедри гігієни та екології, професор Михайло Мізюк, начальник відділу інформаційно-аналітичного забезпечення університету, доцент Василь Сенчій, заступник начальника відділу інформаційно-аналітичного забезпечення, асистент Ігор Цюцьмаць, підготували семінар «Роль професійного тренінгу в опановуванні студентами медичного університету необхідними практичними навичками». На ньому розглядалися питання оптимізації практичної роботи студентів вищого медичного навчального закладу в умовах запровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *