Франківський професор переміг у номінації “Найкращий лікар”

Професор кафедри внутрішньої медицини № 2 та медсестринства Івано-Франківського національного медичного університету Нестор Середюк отримав “Орден святого Пантелеймона” та переміг у номінації “Найкращий лікар”.

Вищої нагороди я не мав, - франківський професор переміг у номінації "Найкращий лікар"

Про свою роботу та нагороду медик розповів журналістам Суспільного, пише Голос-Інфо.

Нестор Середюк працює медиком вже 62 роки. Свій шлях у медицині почав з фельдшера. Працював також професором, завідувачем кафедри внутрішньої медицини та медсестринства та проректором з наукової роботи Івано-Франківського національного медичного університету. Всього в університеті чоловік працює 57 років.

“Як правило, працював з серцево-судинними захворюваннями, але я приймаю пацієнтів з будь-якими патологіями, які торкаються внутрішньої медицини. Це моя спеціалізація. Зараз ми працюємо над тим, як захистити пацієнтів від захворювань серцево-судинної системи та короновірусу”, – зазначив професор.

За словами Нестора Середюка, історією святого Пантелеймона цікавився давно. За те, щоб здобути орден, медик боровся тричі. Цього року чоловіка таки відзначили.

“Пантелеймон перекладається як “цілитель”, “покровитель”. Тому ми, спільнота лікарів, вважаємо його покровителем медицини, лікарського мистецтва, лікарів і нашого воїнства. Орденом нагороджують у кількох номінаціях. Найбільш вагомою є номінація “Найкращий лікар”. Поважна рада одноголосно вирішила, що я маю носити цей орден. У фіналі зі мною були ще троє людей, які були достойними. Я з радістю буду носити орден як найвищу нагороду у моєму житті. Вищої нагороди я не мав і не буду мати. Цим я горджуся”, – розповів Нестор Середюк.

Українських медиків нагородили відзнаками за професіоналізм і милосердя. По одному переможцю обрали у номінаціях “Найкращий лікар”, “Найкращий медичний працівник”, “Новатор охорони здоров’я”, “За досягнення у міжнародному співробітництві в охороні здоров’я”, “Взірець служіння суспільству”, “За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я”.

Громадська відзнака за професіоналізм і милосердя “Орден святого Пантелеймона” має професійно-фахову спрямованість і вручається в Україні з 2009-го року за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *