Ветеран з Івано-Франківська Василь Кричун знову підкорив Говерлу. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Повідомляється, що 73-річний ветеран Василь Кричун в 96-й раз піднявся на Говерлу. Не дивлячись на вік чоловік сприйняв сходження як відпочинок і отримав задоволення від цього.
“2 серпня 96-ий раз піднявся нв Говерлу. Відпочив від карантину, згорів. Надихався гірського повітря. Життя прекрасне !!!”- написав Василь Кричун.
До публікації ветеран додав знімок, де він стоїть на вершині Говерли.

Варто зазначити, що не дивлячись на почесний вік чоловік веде досить активний спосіб життя і крім сходження на Говерлу може похвалитися участю в багатьох спортивних заходах.

Так, на початку березня 2019 року Василь Кричун брав участь у чемпіонаті України з легкої атлетики серед ветеранів.

Франківчанин переміг у забігу на дистанцію 400 метрів і в 28-й раз став чемпіоном України. При цьому, команда області на даних змаганнях посіла друге місце і здобула срібний кубок.