Франківська студентка перемогла у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

В Національному медичному інституті Івано-Франківська провели конкурс студентських наукових робіт. Про це повідомили на порталі навчального закладу.

Юна франківчанка поклала на лопатки всіх студентів України - розумниця і красуня

Медінститут Івано-Франківська, не дивлячись на пандемію, намагається активно продовжувати навчання студентів і розбавляти їх будні.

“Незважаючи на складність епідеміологічної ситуації, викликаної вірусом COVID-19, та карантинні умови навчання студентське наукова життя нашого університету триває і поповнюється новими досягненнями.” – сказано в повідомленні.
Не так давно на базі Буковинського державного університету був проведений другий тур Всеукраїнського конкурсу наукових робіт на тему “Теоретична медицина”.

У конкурсі перемогла студентка медичного факультету ІФНМУ Жураківська Ольга, яка навчається на третьому курсі.

Дівчина провела презентацію наукової роботи з гістології, цитології та ембріології під назвою “Морфофункціональні зміни ендокринної системи серця та надниркових залоз при стрептозоциновому цукровому діабеті”.

Ольга отримала від журі максимальні бали і нагороду – диплом I ступеня

“Вітаємо Ольгу Жураківську з чудовою перемогою, яка доповнила скарбничку наукових досягнень студентів нашого університету!” – додали в повідомленні університету.

Джерело: https://frankivsk.znaj.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *