У Франківську з’являться два нових мурали. За справу візьметься відомий художник

Івано-Франківськ прикрасять новими витворами мистецтва. Про це розповіли у виданні “Побудовано іф”. 

Повідомляється, що у Франківську розмістять ще два яскравих мурала. Їх творцем виступить відомий у місті художник і автор музею Героїв Небесної Сотні Роман Бончук.

На першому муралі буде зображений Митрополит Андрій Шептицький. Він з’явиться на фасаді будівлі Католицької загальноосвітньої школи-гімназії Василя Великого, яка розташована по вулиці Шевченка.

Андрій Шептицький активно підтримував науку та освіту, а також боровся за права кожної людини на релігійне самовизначення.

“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою монотонною працею любіть Україну” – цитата Андрія Шептицького.

На другому муралі буде зображений Кардинал Любомир Гузар. Він буде розміщений на фасаді Духовної семінарії, яка знаходиться на вулиці Василіянок.

Любомир Гузар понад 10 років був главою української Греко-Католицької Церкви. Саме він ініціював будівництво Патріаршого собору Воскресіння Христового на Лівому березі Києва і повернув резиденцію глави Церкви в столиці після 450-річної перерви.

“Перший варіант був з Любомиром Гузаром на вулиці Шевченка. Але мені розповіли про можливість прибудови. Тому вирішили зробити ліве крило з Шептицьким. Там також монументальна стіна. А величну фігуру Любомира Гузара на будинку біля Духовної семінарії на Василіянок” – прокоментував художник Роман Бончук.

Джерело: https://frankivsk.znaj.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *