Потяг “Харків-Івано-Франківськ” відновлює свою роботу

Укрзалізниця відкрила продаж квитків ще на чотири поїзди далекого сполучення, серед яких маршрут “Харків – Івано-Франківську”.

В "Укрзалізниці" назвали ціни на потяг "чотирьох столиць" - новини ...

Як повідомляє пресслужба Укрзалізниці, поїзд №15/16 Харків — Івано-Франківськ вирушить із Харкова 20 червня, з Івано-Франківська 21 червня. Потяг курсуватиме через день.

Квитки можна придбати через офіційний сайт компанії та в залізничних касах.

Нагадаємо, що всі поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Також посилено обробку постільної білизни під час прання. У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким можуть користуватися пасажири. У вагонах розміщені рекомендаційні наліпки щодо правил особистої гігієни в умовах карантину. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд, пишуть Версії з посиланням на Галку.

Для посадки в поїзд пасажири обов`язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах. Тимчасово у поїздах не пропонуватимуться напої та кондитерські вироби. А окріп за потреби надаватиметься пасажирам у власний посуд.

Джерело: Версії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *