Студенти франківського вишу стали переможцями всеукраїнського конкурсу дипломних робіт

Днями підвели підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських дипломних робіт зі спеціальності “Маркетинг” за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр та магістр.

Студенти франківського вишу стали переможцями всеукраїнського конкурсу дипломних робіт (ФОТО)

Щороку цей конкурс відбувається у Хмельницькому національному університеті. Його мета – залучати талановиту молодь до дослідницької діяльності, підвищувати престиж науки у студентському середовищі, удосконалювати навчальну та наукову роботу студентів, рівень їхньої професійної підготовки зі спеціальності “Маркетинг”.

Серед заявлених за освітньо-кваліфікаційним рівнем “Магістр” 126  робіт з 34 закладів вищої освіти дві магістерські роботи від Інституту економіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відзначили дипломами І та ІІІ ступеня.

Серед переможців:

  • Дарія Перевозова – диплом І ступеня за роботу “Розробка SMM-стратегії для організації (на прикладі ТОВ “Селект*”)
  • Тетяна Гуйдаш – диплом ІІІ ступеня за роботу “Розробка маркетингової стратегії підприємства в digital-середовищі”.

У зв’язку з карантином підсумкова конференція проходила у режимі онлайн. Та це не вплинуло на активність учасників та якість оцінювання.

“Вітаємо наших магістрів з перемогою та бажаємо їм успішної професійної долі та маркетингових досягнень!”, – повідомляють на сайті ІФНТУНГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *