В Івано-Франківську утеплюють дитсадок “Незабудка”. На черзі ще 10 ДНЗ

Управління капітального будівництва міськвиконкому відновлює ремонтні роботи у дошкільних навчальних закладах Івано-Франківська.

В Івано-Франківську утеплюють дитсадок “Незабудка”. На черзі ще 10 ДНЗ (ФОТО)

Зокрема, продовжили роботи на території дитсадка №34 «Незабудка», що знаходиться за адресою Хіміків, 4А. Нещодавно підрядники завершили заміну вікон та розширили певні елементи конструкції, а вже зараз приступили до утеплення будівлі.

“Окрім прекрасної сонячної погоди, позитивом для будівельників є відсутність дітей у садках та школах, що прискорить виконання робіт”, – підкреслюють в УКБ.

Нагадаємо, що окрім дитячого садка «Незабудка», в рамках другого етапу програми «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери міста Івано-Франківська» утеплять ще такі дошкільні заклади: ДНЗ №1, ДНЗ №2, ДНЗ №3, ДНЗ №9, ДНЗ №11, ДНЗ №15, ДНЗ №20, ДНЗ №27, ДНЗ №29, ДНЗ №30.

До слова, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України та рішення комісії з питань з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, з 7 квітня дозволено виконання будівельних робіт на відкритому просторі, робіт з нового будівництва, капітального ремонту, реконструкції, технічного переоснащення, поточного ремонту на об’єктах інфраструктури міста та робіт з благоустрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *