У Франківську планують збудувати 17-ти поверховий діловий центр

29 січня в Івано-Франківську провели засідання архітектурно – містобудівної ради.
Зокрема, присутні розглянули коригування детального плану території для будівництва багатоквартирного житлового будинку на вулиці Гетьмана Мазепи, 142, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Відтак, у замовника проєкту змінились бачення. Замість житлового будинку тут хочуть збудувати діловий центр. За словами архітектора Ярослава Дорошенка, ззовні будівля складатиметься із трьох об’ємів, тобто буде каскадною. Частина будівлі матиме чотири поверхи, інші дві – 10 та 17.
 
«Оскільки вулиця насичена житловими будинками, виникла думка зробити центр, де можна буде проводити різні заходи. Тут передбачено офісні приміщення, великий хол, три рівні паркінгу, готель, ресторан та зал»,- пояснює Дорошенко.
 
Автор архітектурної концепції Тарас Бєляєв додав, що перед початком роботи були речі, які не хотілось змінювати. Йдеться про знищення озеленення на вулиці. Однак, дерева поблизу майбутнього центру таки залишуть. Варто зазначити, будівля межує з парком Шевченка. Архітектори наголосили, що це хороше місце для ділового центру.
 
«Сам парк насичений зеленню, а будівля ховається, за рахунок того, що вона зроблена з трьох об’ємів і виглядає доволі м‘ягкою»,- додає Дорошенко.
 
У результаті, члени містобудівної ради внесли деякі зауваження до детального плану – відсунути споруду від червоної лінії (дороги), вирішити питання щодо об’їздів та не забудовувати так щільно ділянку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *