“Вертепом Супергероїв” та святкуванням Дня народження Рятівника Світу у Франківську завершився “Добрий табір”, що його організували в дитячому просторі “Дрібнота” на Промприладі.
Під час “Доброго табору” влаштували Школу Вертепу. Вирішили скласти “Вертеп Супергероїв”.
![](https://kurs.if.ua/wp-content/uploads/2020/01/81890155_3173271759369102_5820735521457963008_o-1024x613.jpg)
“Так, ми впевнені, що найкрутіший супергерой – це Ісус. Він, наділений суперсилами, прийшов у наш світ і віддав за нас життя. І це величезний подвиг! Інші супергерої лише намагаються брати з нього приклад”, – обґрунтувала вчителька у Школі Вертепу, координаторка табору, музикантка Людмила Лінник.
У Вертепі були герої Марвел – Три Царі, герої DC – Бетмен, Аквамен, Жінка-кішка, Флеш – пастушки та колядники. Персонажі фантастичного бойовика “Герой” – Ірод та його почет. Були також ІТ-герої, добрі та вигадані супергерої – вони стали Ангелами та іншими добрими силами Вертепу.
![](https://kurs.if.ua/wp-content/uploads/2020/01/82533185_3173272582702353_3174182325839724544_o-1024x666.jpg)
“Ми любимо період Різдвяних свят, бо це найкращий час для добрих справ та теплих традицій. Тому ми радіємо, бо збираємося колядувати. Адже “Дрібнота” – це про всебічний розвиток і розумні світоглядні активності. А ще діти, як і в попередні роки, збирають гроші на благодійність”, – повідомили організатори табору.
![](https://kurs.if.ua/wp-content/uploads/2020/01/555-2-1024x683.jpg)
Під час коляди Вертеп зібрав 3947 грн на операцію для Максимка Атаманюка. Група допомоги Максимкові тут.
![](https://kurs.if.ua/wp-content/uploads/2020/01/82377471_1061049580901292_3142657755513356288_n.jpg)
Карта допомоги Максимкові Приват Банк 4149 4390 1176 2493 (Атаманюк Андрій – тато), Приват Банк 5168 7574 0879 4735 (Атаманюк Андрій – тато)
Також 12 січня, у Фортечна галерея “Бастіон” відбувся благодійний ярмарок для Максимка Атаманюка.
![](https://kurs.if.ua/wp-content/uploads/2020/01/82358660_1061742860831964_2415613590091333632_n.jpg)
Фото – Юра Паливода, Василина Бантуш