У Франківську колядував “Вертеп супергероїв”

“Вертепом Супергероїв” та святкуванням Дня народження Рятівника Світу у Франківську завершився “Добрий табір”, що його організували в дитячому просторі “Дрібнота” на Промприладі.

Під час “Доброго табору” влаштували Школу Вертепу. Вирішили скласти “Вертеп Супергероїв”.

 

 

 

“Так, ми впевнені, що найкрутіший супергерой – це Ісус. Він, наділений суперсилами, прийшов у наш світ і віддав за нас життя. І це величезний подвиг! Інші супергерої лише намагаються брати з нього приклад”, – обґрунтувала вчителька у Школі Вертепу, координаторка табору, музикантка Людмила Лінник.

У Вертепі були герої Марвел – Три Царі, герої DC – Бетмен, Аквамен, Жінка-кішка, Флеш – пастушки та колядники. Персонажі фантастичного бойовика “Герой” – Ірод та його почет. Були також ІТ-герої, добрі та вигадані супергерої – вони стали Ангелами та іншими добрими силами Вертепу.

“Ми любимо період Різдвяних свят, бо це найкращий час для добрих справ та теплих традицій. Тому ми радіємо, бо збираємося колядувати. Адже “Дрібнота” – це про всебічний розвиток і розумні світоглядні активності. А ще діти, як і в попередні роки, збирають гроші на благодійність”, – повідомили організатори табору.

Під час коляди Вертеп зібрав 3947 грн на операцію для Максимка Атаманюка. Група допомоги Максимкові тут.

Карта допомоги Максимкові Приват Банк 4149 4390 1176 2493 (Атаманюк Андрій – тато), Приват Банк 5168 7574 0879 4735 (Атаманюк Андрій – тато)

Також 12 січня, у Фортечна галерея “Бастіон” відбувся благодійний ярмарок для Максимка Атаманюка.

Фото – Юра Паливода, Василина Бантуш

КУРС