Святковий Франківськ запрошує

Підготовка до новорічно-різдвяних свят у місті – повним ходом.

Святий Миколай біля пишної ялинки на Вічевому Майдані нагадує про наближення зимових свят. І хоч офіційно ілюмінація на зеленій красуні засяє увечері 12 грудня, напередодні Андрія, тут розпочинається справжня феєрія підготовки до Нового Року та Різдва. Новорічний ярмарок уже відкрили.

Пісні, танці, жартівливі привітання, вишукані смаколики і навіть живий півень – все це створило яскраву, неперевершену атмосферу свята. Глашатаї закликали на ярмарок. Його відкриття організували та провели творчі працівники Центрального Народного дому, департаменту культури Івано-Франківської міськради.

Міський голова Руслан Марцінків, який усіляко сприяв події, наголосив на тому, щоби франківці запрошували знайомих, родичів та близьких на свято “По казкове Різдво – до Франківська”. Тут уже панує гарний передноворічний настрій.

Захоплююче видовище – й біля міської Ратуші. Лунає запальна й лірична музика, до пізнього вечора працює ковзанка. Дітей пільгових категорій тут приймають за безкоштовними квитками. З ними працює інструктор.

Ярмарок в Івано-Франківську працюватиме до 19 січня. Розмаїтий крам, виставлений у дерев’яних будиночках, привертає увагу численних містян і туристів. Місто поринуло в казку. Тож варто скористатися нагодою насолодитися цим прикарпатським святом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *