Молодь Франківська кличуть на стажування у мерію

Проект “Молодь і влада” успішно реалізується в Івано-Франківську вже протягом кількох років. Його мета – залучити до роботи в органах місцевого самоврядування молодих людей.

10 жовтня в Івано-Франківську відбулась прес-конференція з нагоди початку проекту “Молодь і влада”, інформує “Галка”.

Молодь Франківська кличуть на стажування у мерію (ФОТОФАКТ)

Організатори розповідають, що цьогоріч прийом заявок триватиме з 10 по 21 жовтня. Для учасників проєкту передбачене 3-х місячне стажування в апараті міської ради. Молоді франківці ознайомляться зі специфікою роботи міської ради зсередини, візьмуть участь у засіданнях виконавчого комітету та оперативних нарадах із міським головою Русланом Марцінківим. А також підготовлена насичена програма стажування із залученням до проєктів міської ради та цікавих тренінгів і воркшопів.

«Проєкт молодь і влада» – це можливість стажування в Івано-Франкіській міській раді, а також хороший шанс для молоді реалізувати себе, спробувати себе в ролі держслужбовця, знайти нових друзів та корисно провести час. Це крок влади до ще більшої відкритості та прозорості перед молоддю. Маємо вже приємну традицію, що багато наших випускників отримують посади у міській раді. Цьогоріч кожен з кандидатів пройде співбесіду, будемо надавати перевагу студентам останніх курсів, які займаються активною громадською діяльністю”,- каже координатор проєкту Роман Труба.

Анкету на участь у проекті можна заповнити з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00 в 402 кабінеті міської ради, або за онлайн-формою яка розміщена на сторінці «Молодь і влада» у соціальній мережі Фейсбук.

“Наші працівники активно здають кров у міському центрі здачі крові, тому нам потрібна свіжа кров»,- жартує міський голова Руслан Марцінків.

«Мені дуже приємно, що багато студентів залишились працювати у міській раді після проєкту «Молодь і влада». Можна багато чути про міську раду, про начальників управління, депутатів, але коли ти постажуєшся і побачиш, як це працює – цей досвід залишиться на все життя, він надзвичайно важливий. Це можливість знайомитись з цікавими людьми, поспілкуватись з ними у дружній атмосфері. Безліч цікавих проєктів нагодилися саме в рамках «Молодь і влада»”,-додав Марцінків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *