У Франківську відбувся перший фестиваль STEM-освіти

З метою популяризації та ефективного розвитку STEM-освіти у закладах загальної середньої та позашкільної освіти Івано-Франківська у комунальному закладі позашкільної освіти «Центр освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради» провели І Всеукраїнський фестиваль STEM-освіти.

«Не завжди виходить доступно і цікаво пояснити дітям математику, фізику, хімію, біологію. Тим більше в тих умовах, які ми на даний момент маємо. Тому головне завдання нашого центру – зробити навчання цікавим і наповнити його новітніми розробками. Діти можуть на практиці побачити те, що вивчали у школі», – розповідає в.о. директора Центру освітніх інновацій Марія Починок.

Захід складався з 2 блоків:

– Науково-теоретичний блок. Науковці поділилися досвідом щодо реалізації STEM-освіти у закладах освіти;

– Практичний блок. Учасники фестивалю мали можливість взяти участь у віртуальних та реальних хімічних лабораторіях.

Практична частина фестивалю реалізовувалася у 12 локаціях. Тут учасники побачили різні клітини під мікроскопом. Дізналися секрет молодості та спробували відрізнити натуральні молочні продукти від підробки.

Зараз у Центрі освітніх інновацій функціонують більш як 20 гуртків різних напрямків, зокрема: «Європейський клуб», «Дебати», «Робототехніка – ARDUINO», «Цікава інформатика» та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *