Франківськ вражав масштабним фестивалем культур «Global Village»

Впродовж вихідних на Вічевому майдані відбувся масштабний фестиваль культур «Global Village». Організували та провели фестиваль ГО «Міський локальний Комітет «АІЕСЕК – Івано-Франківськ» спільно с департаментом молодіжної політики та спорту міської ради.

«Global Village» – унікальний культурний фестиваль, що створює можливість для української молоді познайомитись, поспілкуватись та поділитись досвідом з представниками різних країн світу. Фестиваль створює платформу для культурного обміну, навчає мислити глобально, руйнує вщент всі стереотипи та розширює світогляд. Цьогоріч програма двох днів була надзвичайно насичена. Більш ніж 60 іноземних волонтерів з 10 країн світу, серед яких Індонезія, Туреччина, Чехія, Китай, Єгипет, Іспанія, Греція та ін. представляли свої національні страви, костюми, вироби з кераміки і навіть валюту. Також волонтери кожної з країн співали національні пісні та, запрошуючи мешканців міста, танцювали разом запальні танці. Також всім охочим малювали фарбами на обличчі прапорець будь-якої країни. Для всіх присутніх виступали і різні рок-гурти, серед яких гурт «Монополія» з Чернівців.

Привітати з відкриттям фестивалю завітав директор департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко. Він зазначив, що такий захід – велика цінність і надбання для нашого міста. «Цей фестиваль сприяє дружнім зв’язкам й зміцненню взаємодії молоді з різних зарубіжних країн, створює умови щодо підтримки багатонаціональної молодіжної творчості, обміну досвідом, підвищення професійної майстерності» – зауважив Віталій Матешко.

Загалом, фестиваль, що проходить в місті вже вдесяте, відбувся в дуже теплій, веселій та дружній атмосфері. Мешканці міста щиро спілкувались з присутніми волонтерами за допомогою перекладача, цікавились їх звичаями та культурою. Загалом захід відвідало більше 2 тис. людей.

Організатори висловлюють велику подяку управлінню охорони здоров’я міської ради в особі Марії Бойко за  організацію медичного обслуговування та супроводу під час проведення фестивалю, начальнику управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську в особі Олега Костенка за охорону громадського порядку та директору загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Марії Попович за допомогу у вирішенні організаційних питань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *