Старий міст на Пасічну не ремонтуватимуть найближчим часом

7 серпня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків разом з представниками ЗМІ проінспектував хід будівництва нового моста до мікрорайону Пасічна.

Водночас журналісти поцікавились, чи ремонтуватимуть міст на Галицькій, мовляв багато мешканців нарікають на його незадовільний стан.

Руслан Марцінків відповів, поки не буде нового моста на Пасічну – на Галицькій серйозного ремонту не варто чекати.

«До тих пір, поки ми не збудуємо цей міст, ми не можемо приступити до таких серйозних робіт на Галицькій. Поточні ремонти, які ми робимо не дають того ефекту. Але в перспективі треба буде повністю його перекрити, дуже швиденько відремонтувати, поставити бетонну подушку, конструкцію змінити і пустити знову транспорт. Але без побудови цього моста (на Пасічну – ред.) ми не можемо собі цього дозволити. Якщо на декілька днів перекрити діючий міст – це фактично паралізує цілий напрямок. На жаль, мусимо робити все в поточному режимі. Але це не дає ефекту, тому що там велика проблема з самою конструкцією, внизу треба робити зовсім інші технології, які сьогодні вже доступні. Та для цього потрібно мати альтернативний переїзд», – відповів Руслан Марцінків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *