Які дитсадки утеплять цьогоріч у Івано-Франківську

Програма енергетичної модернізації франківських навчальних закладів набирає обертів. Загалом спільно з міжнародною інституцією НЕФКО планують комплексно утеплити 30 шкіл та садків. На першому етапі – ті, які завершать цьогоріч, – 7 навчальних закладів. Серед них і ДНЗ №4 «Калинова сопілка», роботи у якому сьогодні оглянув міський голова Руслан Марцінків.

Які дитсадки утеплять цьогоріч у Івано-Франківську

За проектом у садку утеплять фасад та дах, встановлять енергоощадні вікна й двері, реконструюють систему теплопостачання, встановлять індивідуальний тепловий пункт, відремонтують вентиляційну систему.

Завідувач садка Тамара Сливоцька згадує: «Як на вулиці була температура нижча -15С, то в окремих приміщеннях було відчувався холод. Понад 30 років ми очікували покращення умов,щоб нашим дітям було комфортніше. Особливо важко було у період до і після опалювального сезону. Іноді на вулиці було тепліше, ніж у приміщенні. Те, що зараз робиться – це наша велика радість. Маю на увазі працівників, батьків і діток».

Окрім «Калинової сопілки» у 2018 році також енергетично модернізують навчально-реабілітаційний центр (вул. Хоткевича, 52а), ДНЗ № 23 «Дударик» (вул. Сухомлинського), № 36 «Віночок» (вул. Целевича), №18 «Зернятко» (вул. Івана Павла ІІ) та №33 «Кристалик» (вул. Вовчинецька). А в ДНЗ № 16 «Сонечко», що на вул. Короля Данила, роботи вже завершуються.

Які дитсадки утеплять цьогоріч у Івано-Франківську

«Зараз активно реалізуємо цю програму. Оскільки маємо справу з міжнародною інституцією, яка дала нам кредит і грант, трохи затягнулись підготовчі роботи – проект, експертиза. Проте в багатьох садках на сьогодні маємо гарні результати: десь замінено вікна, десь утеплено фасади тощо. Тішуся, що місто співпрацює з міжнародними фінансовими донорами, адже завдяки цьому можемо виконувати великий обсяг вартісних робіт», – зауважив Руслан Марцінків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *