Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Озеро у моєму дворі. Велопрогулянка в Івано-Франківську

26.06.2021 / 10:00 - 12:00

Free
Озеро у моєму дворі. Велопрогулянка в Івано-Франківську

Поруч з великими зеленими зонами у містах існують дрібні, неочевидні громадські простори. Іноді це затишні куточки, місця відпочинку для мешкан_ок довколишніх кварталів. Інколи це закинуті зони, про які дбати нема кому. Час від часу малі інтервенції, втручання громад, ініціативи активіст_ок, раптові мистецькі акти — запускають зміни, завдяки яким ці зелені острови виростають у повноцінні громадські простори.

Як місцеві мікрогромади співпрацюють з новими користувачами? Чи готові мешкан_ки до нових гостей у своїх дворах? Поговоримо про випадки, коли люди зовні запускали процеси, які б ніколи не почались без стороннього втручання, і про те, як місцеві житель_ки ділять спільний простір. Цього разу зазирнемо у зелені куточки, де між житлових кварталів заховались озера.

?На фінальній локації пропонуємо поснідати разом і подискутувати. Також познайомимо усіх із «Зеленою мапою Івано-Франківська» — ресурсом, на основі якого будуємо екскурсію. Цю відкриту базу даних створили для фіксації статусу зелених зон і формування стратегічного погляду на розвиток громадських просторів. Розповімо, як цей інструмент дає можливість власноруч вносити дані про зелені зони міста, ініціювати власні проєкти і реалізувати своє право на місто.

?Велопрогулянка відбудеться у суботу 26 червня, о 10:00, і триватиме 2 години. Для того, щоби взяти участь у прогулянці, вам буде потрібен велосипед.

Екскурсію проведуть:

Анна Пашинська – архітекторка, урбаністка, співзасновниця та кураторка міської лабораторії MetaLab та урбаністичного фестивалю «Сеанс міського сканування» в Івано-Франківську.

Марта Буряк – архітекторка, урбаністка, проєктна менеджерка MetaLab, зокрема проєкту «Зелена мапа Івано-Франківська».

? Місце зустрічі ми повідомимо зареєстрованим. Зареєструватися можна за посиланням: http://bit.ly/walk_if_pislia_zavtra

❗Маємо обмежену кількість місць і зможемо запросити лише 20 людей. Під час екскурсії ми просимо вас дотримуватися дистанції та одягати маски. Якщо напередодні екскурсії ви почуваєте себе погано, залишайтеся вдома і попередьте організатор_ок.

Програму форуму шукайте тут: bit.ly/prohrama_pislia_zavtra.

?Під час екскурсії ми пропонуємо вам ділитися фотографіями і враженнями за хештегом #urbanforum_walks. Автори і авторки найпопулярніших публікацій отримають у подарунок українське видання книжки географа Девіда Гарві «Бунтівні міста. Від права на місто до міської революції».

Захід є частиною Українського урбаністичного форуму «Після завтра», який проводить Cedos за підтримки Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine.

 

Найцікавіші події в Івано-Франківську. Афіша Івано-ФранківськаЯкщо Ви хочете завжди бути в курсі подій у Івано-Франківську — встановлюйте на свій смартфон додаток IFCITY.

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY ANDROID

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY IOS

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY ANDROID

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY IOS