Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Кіно в Асортиментній: Стенлі Кубрик “Доктор Стрейнджлав” Стенлі Кубрик

25.06.2021 / 19:00 - 21:00

Free
Кіно в Асортиментній: Стенлі Кубрик "Доктор Стрейнджлав" Стенлі Кубрик

Запрошуємо на кіно в Асортиментній! Це — щотижневий показ кіно, який розпочинатиметься коротким вступом-анотацією та завершуватиметься спільним обговоренням.
Ми пропонуємо дві лінії показів, що чередуватимуться кожного тижня. Перша лінія — підбірка фільмів за хронологічним принципом від Богдани Комарніцької. У списку класичні авторські картини, переважно ХХ ст., які вплинули на розвиток кінематографу.
Друга лінія — простір для нехронологічної підбірки актуального кіно та для зовнішніх запитів на проведення показів.
***
Про фільм:
«Доктор Стрейнджлав» – кінофільм 1964 року режисера Стенлі Кубрика, який вийшов в розпал Холодної війни та після Карибської кризи як антимілітаристська сатира на військові програми уряду США того часу і на гонку озброєнь в цілому. Знятий за мотивами трилера Пітера Джорджа «Червона тривога», вперше опублікованого в 1958 році, в якому відображена атмосфера загального страху перед ядерним апокаліпсисом. Втім Кубрик переосмислюючи першоджерело, створив з ного чорну комедію. Картина розповідає про одержимого американського генерала Джека Д. Ріппера, який на грунті антикомуністичної параної починає ядерну атаку на СРСР.

 

Найцікавіші події в Івано-Франківську. Афіша Івано-ФранківськаЯкщо Ви хочете завжди бути в курсі подій у Івано-Франківську — встановлюйте на свій смартфон додаток IFCITY.

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY ANDROID

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY IOS

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY ANDROID

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY IOS

 

Місце проведення

Асортиментна кімната
Січових Стрільців 15
Ivano-Frankivsk, UA
+ Карта Google