Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Анастасія Весна. Виставка “Only Enemy”

15.06.2021 / 19:00 - 29.06.2021 / 19:00

Free
Анастасія Весна. Виставка Only Enemy

Only Enemy – це частина серії живописних та графічних робіт Анастасії Весни, створених за останні два роки в Києві та Івано-Франківську.

Це також портрети, які на перший погляд важко назвати людськими. Рот та очі – єдине, що залишилось тут від людської подоби.
Водночас в усій своїй монструозності та граничності ці портрети ще більше підкреслюють саме людськість. Бо чи не є думки про нелюдське – зворотною стороною відчуття себе людиною?

Образи й обличчя на цих портретах постійно роздвоюються, розтікаються, намагаються вийти з себе (аби себе віднайти?). Можливо, це про болісний досвід утримання цього обличчя зафіксованим. Обличчя, та “портрету”, з яким ми його асоціюємо, котрі світ та суспільство вимагає від нас пред’явити.

___

Анастасія Весна
Родом з Харкова. Перебуває у молодіжному союзі художників України. Окрім створення станкових робіт та участі у різноманітних проектах – протягом 7 років просуває культуру андеграундного татуювання, співпрацюючи з місцевими та європейськими митцями.

 

Інші виставки, що проходять у Івано-Франківську можна знайти у розділі Виставки або у наших партнерів Виставки у Івано-Франківську

Найцікавіші події в Івано-Франківську. Афіша Івано-ФранківськаЯкщо Ви хочете завжди бути в курсі подій у Івано-Франківську — встановлюйте на свій смартфон додаток IFCITY.

ЗАВАНТАЖИТИ ANDROID

ЗАВАНТАЖИТИ IOS

Місце проведення

Асортиментна кімната
Січових Стрільців 15
Ivano-Frankivsk, UA
+ Карта Google