Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Фотовиставка “Місто, що дарує крила”

15.06.2021 - 27.06.2021

Free
ФОТОВИСТАВКА «Місто, що дарує крила»

ФОТОВИСТАВКА «Місто, що дарує крила»

В рамках Французької весни в Україні, за сприяння Посольства Франції в Україні, Французького інституту та Управління міжнародних зв’язків, туризму та промоції міста Департаменту інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради, ГО «Парі-ІФ» відкриває фотовиставку «Місто, що дарує крила».

15 червня о 13.00 у Палаці Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац» відбудеться прес-конференція за участю організаторів та митців, Тетяни ПАВЛИК та Ростислава КОНДРАТА,

Івано-Франківська обласна організація Національної спілки фотохудожників України, Народний фотоклуб, “Колумб” (Тисмениця)
Виставка є результатом відвідування міста Антіб та його околиць сімейною парою з Івано-Франківська впродовж кількох років. Старовинні вулички виключно для пішоходів, продуктовий ринок, який після обіду перетворюється в мистецький простір, вишукана архітектура середньовіччя і античних часів, велелюдні розкуті пляжі, музеї, галасливі ресторани, діксіленд з Голандії, сувенірні крамниці, блошині базари – це місто заворожує своїм теплом і гостинністю, тут можна забутися надовго, а потім чекати нової зустрічі.
Виставка буде відкрита для вільного відвідування з 15 до 27 червня!

Фотовиставка "Місто, що дарує крила"

Фотовиставка “Місто, що дарує крила”

Відкриття виставки 15 червня о 13.00 за адресою: вул. Шпитальна 3, Палац Потоцьких, Івано-Франківськ. Експозиція є одним з чисельних мистецьких заходів культурного фестивалю «Французька весна» національного масштабу, який проводиться понад двадцять років Посольством Франції в Україні, Французьким інститутом та мережею ГО Альянс франсез, до складу яких входить ГО Парі-ІФ, центр французької мови та культури м. Івано-Франківська та області.

Інші виставки, що проходять у Івано-Франківську можна знайти у розділі Виставки або у наших партнерів Виставки у Івано-Франківську

Найцікавіші події в Івано-Франківську. Афіша Івано-ФранківськаЯкщо Ви хочете завжди бути в курсі подій у Івано-Франківську — встановлюйте на свій смартфон додаток IFCITY.

ЗАВАНТАЖИТИ ANDROID

ЗАВАНТАЖИТИ IOS

Місце проведення

Палац Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац»
вулиця Шпитальна, 5, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область,
Ivano-Frankivsk, UA
+ Карта Google