Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Французька комедія “Ім’я”

30.06.2021 / 19:00

50 грн - 300 грн
Французька комедія "Ім'я"

Tickets

Сімейна пара Елізабет та П’єр організовує звану вечерю, запрошені їх друзі та родичі. Ідеальна атмосфера вечора за келихом вина. Друг дитинства Клод та брат Елізабет Венсан, який скоро стане батьком – миле спілкування, жарти та дотепи в очікуванні майбутньої матері Анни. Мова заходить про дітей і Венсан активно цікавиться тонкощами майбутнього батьківства і виховання. Як назвати малюка? Всі прагнуть вгадати його майбутнє ім’я, пропонують свої варіанти. Й тут починається найцікавіше – Венсан оголошує, що зібрався назвати дитину… Ім´я викликає спершу шок, потім гнів і несприйняття. Можливо це лише невинний жарт, але ідеальна атмосфера зникає і «скриньку» з усіма неприємними секретами з особистого життя відкрито.

«Ім’я» – франко-бельгійська кінокомедія 2012 року, знята режисерами Александром Пательєром та Матьє Делапортом за їх власною однойменною п’єсою. У 2013 році фільм отримав премію «Сезар» (38-ма церемонія) – був номінований у 5 категоріях, нагороди отримав «найкращий актор другого плану»та «найкраща акторка другого плану». У 2018 році німецький режисер Зенке Вортманн відзняв свою версію п´єси – фільм «Vorname».

Тепер п´єса «Ім´я» у Національному театрі ім. Марії Заньковецької. Проєкт здійснено за підтримки «Альянс Франсез».

РЕЖИСЕР ПРО Постановку

В житті бувають такі моменти, коли всі таємниці стають явними. П’єса і є таким моментом прозріння, незручної правди та пошуком відповідей – чому дружимо, за що любимо – чому саме ми і саме тут – разом.

Ми тримаємо в собі певні недомовки, образи, «дулі у кишенях» в той час, коли один одному посміхаємося. Звучить ніби це психологічна драма, але насправді п’єса – іронічна комедія. Вона смішна і дотепна з вишуканим французьким гумором. Я хотів би, щоб люди поринули у невимушену атмосферу розмов з друзями – на кухні, чи в барі, чи у ресторані після клопотів робочого тижня. Відтак, є можливість підглянути і «пережити» усі перипетії, які відбудуться з героями того незвичного вечора. Вони не пересваряться й залишаться друзями, але з’ясують для себе, й для глядача – що є важливим для кожного з нас у цьому світі. Народження дитини як початок нового життя – ще більше їх об’єднає і вони перегорнувши сторінку, відпустять дитячі образи і перейдуть на новий рівень дружби.

Детальнішу афішу вистав у Івано-Франківську можна переглянути у нашому розділі Театр чи на сайті наших партнерів – Театр у Івано-Франківську

Найцікавіші події в Івано-Франківську. Афіша Івано-ФранківськаЯкщо Ви хочете завжди бути в курсі подій у Івано-Франківську — встановлюйте на свій смартфон додаток IFCITY.

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY ANDROID

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY IOS

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY ANDROID

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY IOS

Місце проведення

Обласна філармонія
Леся Курбаса вулиця, 3 + Карта Google