Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Фільми, які єднають

30.06.2021 / 21:00 - 23:30

Free
Фільми, які єднають

Друзі, ми запрошуємо долучитись до спільного перегляду оскароносного фільму «Скромна привабливість буржуазії», режисера Луїса Бунюеля.

Спільний перегляд фільму — це досвід співпереживання: ми водночас перебуваємо в одному просторі поряд з людьми, які емоційно переживають те ж, що й ми. Відчуваємо колективне хвилювання і піднесення. Спільні фільми, які і спільні книжки, роблять нас ближчими одне до одного. Роблять незнайомих людей причетними до спільної справи: в кінозалу зайдуть люди можливо навіть не знайомі між собою, а вийдуть — об’єднані спільним досвідом побаченого.

Ми недарма вирішили разом дивитись світову класику — для Івано-Франківська це новий досвід: у нас ніколи не буває ретроспектив, ніколи не показували на великому екрані ані фільмів Гічкока, ані Фелліна ані Куросави. Ані Бунюеля — фільми, які змінювали ритміку і послідовність візуального наративу у світовому кіно. І от ми таку ретроспективу влаштовуємо. Цього разу, це Луїс Бунюель і його «Скромна привабливість буржуазії».

?Коли: 30 червня
?Старт: 21:00
?Місце: Парасольковий цех заводу «Промприлад.Реновація»
?Вхід вільний за попередньою реєстрацією: https://cutt.ly/dn66HkT
?Модератор: Роман Малиновський

?Кількість місць обмежена

?Висловити свою вдячність за організацію події та підтримати проєкти платформи ви можете за посиланням: https://warm.if.ua/uk/donate.

?Книги та фільми, які єднають — серія нетворкінгових зустрічей для представників бізнесу, громадського сектору та органів місцевого самоврядування, що відбуваються за підтримки організації The National Endowment for Democracy.

Більше цікавих подій шукайте у нашому розділі Календар подій

Найцікавіші події в Івано-Франківську. Афіша Івано-ФранківськаЯкщо Ви хочете завжди бути в курсі подій у Івано-Франківську — встановлюйте на свій смартфон додаток IFCITY.

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY ANDROID

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY IOS

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY ANDROID

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY IOS

Місце проведення

Відкритий цех “Парасолька”
Завод Промприлад, Сахарова, 23
Ivano-Frankivsk, 76000 UA
+ Карта Google