SIGMA XL обстеження стопи

6 червня в Івано-Франківську відбудеться безкоштовне обстеження стопи

6 червня у бізнес-центрі «Промприлад.Реновація» з 16:00 до 18:00 вперше в Івано-Франківську відбудеться безкоштовне обстеження стопи.

Організовують студенти і молоді вчені Івано-Франківського національного медичного університету, учасники науково-соціального проєкту «Re:WALK», інформує пресслужба університету.

Захід присвячений Всесвітньому дню людей з деформацією стопи. Як наголошують організатори, кожна друга дитина в Україні має плоску стопу. Часто люди пропускають таку патологію, адже не надають вагомого значення захворюванням опорно-рухового апарату, доки захворювання не порушує якість життя.

Під час заходу можна буде:

  • БЕЗКОШТОВНО обстежити стопи на платформі «SIGMA XL»;
  • отримати БЕЗКОШТОВНУ консультацію та рекомендації ортопеда-травматолога.

Реєстрація за посиланням: https://seb-co.net/re_walk_ua

Про проект:

Re:WALK — це частина великої і цікавої громадської ініціативи — Seb&Co. Це платформа для медичних досліджень, яка налагоджує комунікацію між студентами-медиками, інтернами та лікарями міста. Її заснували студенти ІФНМУ під керівництвом завідувача кафедри травматології та ортопедії професора Вадима Сулими. Сьогодні в цій команді вже 10 молодих дослідників.

SIGMA XL обстеження стопи

SIGMA XL обстеження стопи

Учасники команди Re:WALK мають можливість працювати з сучасною подологічною платформою Sigma XL, яка здатна вимірювати 33 подологічних показника. Також вони планують дослідження мешканців Івано-Франківська щодо подологічної патології.

«Робота в проєкті Re:WALK дає можливість студентам реалізувати свій науковий потенціал, взяти участь у наукових конференціях, отримати навички для створення своїх проєктів, а також отримати нові знання з ортопедії», — розповідає професор Сулима.

Головна мета Re:WALK — профілактика захворювань опорно-рухового апарату (ОРА) в учнів молодших класів. Для цього буде відбуватися скринінг опорно-рухового апарату дітей (хребта та стоп). Юні дослідники вже підготували акцію з безкоштовного обстеження стопи, але дата її проведення залежить від карантинних обмежень. Тож ми повідомимо про це згодом.

«Хвороби опорно-рухового апарату є критичною проблемою сьогодення, — пояснює один із учасників ініціативи інтерн Владислав Красновський. — Остеоартрит, сколіоз, плоска стопа — є дуже поширеними патологіями. Але уявіть, що 10-хвилинного огляду достатньо для того, щоб виявити приховану хворобу у великої кількості зовні здорових людей. Тому ми хочемо щорічно обстежувати школярів і надавати рекомендації батькам. Наша мета, щоб через 20 років ці діти сказали «дякую» своїм батькам за вчасне звернення до лікаря. Крім того, ми будемо передавати вміння наступникам і студенти зроблять свій внесок у добробут людей Івано-Франківська».

Також у цю суботу відбудеться футбольний матч Прикарпаття – Волинь. Квитки безкоштовні. Початок гри у суботу о 17:30

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *