“Академія монстрів”, “Химери”, “НаркоМАМА”, “Номери”, “Кримінальні боси” у Івано-Франківську

Оновлення у прокаті в Івано-Франківських кінотеатрах (кінотеатр Космос, кінотеатр Люмьєр, кінотеатр Кінобум)нових фільмів: “Академія монстрів”, “Химери”, “НаркоМАМА”, “Номери”, “Кримінальні боси”

ОПИС ФІЛЬМУ “Академія монстрів”

img

Рік: 2020

Жанр: анімація, сімейний

Тривалість: 80хв.

Країна: Мексика

Режисер(и): Леопольдо Аґіляр

Студія: Anima Estudios

Актори: Джеймі Белл, Рубі Роуз

СЮЖЕТ 

Денні живеться несолодко: він не знаходить спільну мову ні з однолітками, ні з учителями. А все тому, шо він – хлопчик-геній. А таких, самі розумієте, не дуже люблять. Одного разу він потрапляє у школу для обдарованих дітей, де випадково відкриває портал у світ… монстрів. І тепер від Денні та його нових друзів залежить порятунок усієї школи!

ОПИС ФІЛЬМУ “Химери”

img

Рік: 2020

Жанр: комедія, трилер, жахи

Тривалість: 120хв.

Країна: США

Режисер(и): Крістофер Лендон

Студія: Universal Pictures, Blumhouse Productions

Актори: Кетрін Ньютон Вінс Вон Алан Рак Кеті Фіннеран Селеста О’Коннор Міша Ошеровіч Юрая Шелтон Мелісса Коллазо Мітчелл Гуґ

СЮЖЕТ 

Давній кинджал провокує фатальний обмін тілами: сором’язлива старшокласниця прокидається у тілі безжального маніяка, і навпаки – жорстоке чудовисько стає тендітною дівчиною. Оце жесть! Усі підліткові проблеми – ніщо перед новою реальністю.

ОПИС ФІЛЬМУ “НаркоМАМА”

Оригінальна назва La Daronne

Жанр комедія, кримінал

Тривалість 104 хв

Режисер Жан-Поль Саломе

Сценарій Жан-Поль Саломе

Країна Франція

Прем’єра 19 листопада 2020

Актори Ізабель Юппер, Іполит Жирардо, Фаріда Ушані

СЮЖЕТ 

Талановита перекладачка працює в поліції, допомагає розкривати злочини. Одного разу їй стає відомо про велику партію наркотиків. Спокуса змінити життя надто велика. І от вона перетворюється на НаркоМаму, і будує свою імперію. Тепер вся поліція полює на неї.

ОПИС ФІЛЬМУ “Номери”

Оригінальна назва Номери

Жанр драма

Тривалість 104 хв

Режисер Олег Сенцов, Ахтем Сеітаблаєв

Країна Україна

Прем’єра 19 листопада 2020

Актори Олександр Ярема, Ірина Мак, Віктор Жданов

СЮЖЕТ 

У світі номерів, де існують свої чіткі правила, раптом пішов збій – Сьомий почав відносини не зі своєю парною – Четвертою. Від цього зв’язку з’являється дитя, котрому дається порядковий номер Одинадцять. Та у відповідальний момент Сьомий відмовляється від свого сина, так само як вчинив зі своїм другом Дев’ятим, коли той вирішив публічно висловити свою думку. Але саме безхребетному Сьомому вдається звільнити героїв від системи.

ОПИС ФІЛЬМУ “Кримінальні боси”

img

Рік: 2020

Жанр: драма, кримінал, трилер

Тривалість: 117хв.

Країна: США

Режисер(и): Кларк Дюк

Студія: Lionsgate, Rhea Films

Актори: Ліам Гемсворт Кларк Дюк Вінс Вон Джон Малковіч Іден Бролін Майкл Кеннет Вільямс Вівіка А. Фокс Бред Вільям Генке

СЮЖЕТ 

Кайл і Свін працюють на наркобарона з Арканзасу на прізвисько Фроґ, якого вони ніколи не бачили. Коли одна з угод йде не за планом, смертельно небезпечні наслідки не змушують на себе чекати.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.