До Франківського драмтеатру приєднається режисерка з Лондона

Франківський драмтеатр продовжує розкривати плани на новий сезон 2020-2021.

До Франківського драмтеатру приєднається режисерка з Лондона

Цього сезону до міжнародної творчої команди Франківського драмтеатру приєднається британська театральна режисерка та продюсерка з Лондона – Андреа Ферран, інформує “Галка”.

Ця співпраця відбудеться в рамках першої програми театральних резиденцій Taking the Stage 2.0.

Довідково. Taking the Stage 2.0 – міжнародна програма резиденцій, створена організаціями British Council Ukraine та ГОГОЛЬFEST для побудови динамічних і практичних культурних обмінів між британськими й українськими театральними професіоналами.

“З-поміж 27 британських режисерів і режисерок, які надіслали свої заявки і резюме, в результаті онлайн співбесід ми обрали і запросили до співпраці Андреа Ферран”, – йдеться на фб-сторінці Франківського драмтеатру.

У 2012-2015 роках Андреа працювала режисеркою National Theatre в Лондоні, а у 2015-2018 – режисеркою Deutsches Theater в Берліні. Наразі вона є художньою керівницею Міжнародного фестивалю Volta Festival в Лондоні. Також Андреа є володаркою премії Leverhulme Prize за режисуру.

“Та головне, що напрям творчих пошуків Андреа співпадає з вектором розвитку нашого театру в бік міждисциплінарності, взаємоінтеграції культур і традицій, трансформації простору та дослідження і генерації нових театральних форм”, – додають у драмтеатрі.

https://www.facebook.com/dramteatr.if/videos/614644189191044/

Джерело: Галка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *