У Франківську створили карту з віком будинків Станиславова

Вік будинків Станиславова – таку карту для туристів створив франківець Микола Клим’юк. На мапі він зобразив будівлі міста з 1662 до 1939-го років.

На карті зображені контури будинків. Вони мають відповідні відтінки, пише Голос-Інфо з посиланням на Суспільне.

Є два основні кольори – червоний і синій. Будинки, які збудували у період Австро-Угорщини, позначені різними відтінками червоного. Ті, що в період Польщі, – синього та блакитного. Всього на карті Микола Клим’юк зобразив приблизно 500 будинків.

“Почав робити карту, бо було зацікавлення історією, зокрема, Станиславова. Так само трошки цікавився архітектурою. Така архітектурно-історична комбінація. І плюс – технічний момент, бо я – програміст. Мені було цікаво розбиратися у різних технічних штучках”, – розповів кореспондентам Суспільного Микола Клим’юк.

Усі дані про будівлі міста розробник знайшов у списку пам’яток архітектури у Вікіпедії. Найбільше на карті позначено будинків періоду Австро-Угорщини. У той час у місті спорудили найбільше пам’яток. Решта будинків Франківська Микола Клим’юк не зобразив – про них немає інформації. Свою карту франківець у майбутньому планує доповнювати.

Джерело: https://www.golos-info.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *