Двоє студентів франківського медуніверситету стали стипендіатами Фонду Віктора Пінчука

Нещодавно стипендіальна програма «Завтра.UA» оголосила переможців свого щорічного конкурсу. Серед 100 студентів, які представляють 19 міст і навчаються у 47 закладах вищої освіти України, є двоє представників Івано-Франківського національного медичного університету – студенти шостого курсу Владислав Красновський і Людмила Грицишин.

Двоє студентів франківського медуніверситету стали стипендіатами ...

Людмила Грицишин здобуває перемогу в цьому конкурсі вже другий рік поспіль. Тема її наукової роботи — це сучасні аспекти проведення аутодермопластики при закритті ранових дефектів шкіри різного генезу. Це продовження наукової роботи, яку дівчина подавала на конкурс минулого року, йдеться на сайті вишу.

«Завтра.UA — це велика спільнота цікавих і прогресивних людей. Коли ти до неї долучаєшся, то значно збільшується коло знайомств, розширюється світогляд. Окрім власне стипендії, яка буде виплачуватися рік, це є також відчутна підтримка для подальшої наукової роботи, або ж у запуску власної справи», — розповідає Грицишин.

Владислав Красновський активно займається наукою в галузі травматології та ортопедії. Цього року свої напрацювання він вже презентував на масштабній конференції в Ірландії.

«Цікавим був третій етап відбору, коли нас зібрали в команди по шість людей і поставили проблему, яку потрібно було вирішити разом. Наприклад, у нас була, ситуація, коли викладач медичного вишу хоче налагодити дистанційне навчання, але повинен вирішити, що йому робити з практичними навичками студента. Групою ми затвердили один з можливих варіантів — створення онлайн-платформи. Моїм вкладом стало написання цілі й завдань цього проєкту. Загалом же тематика завдань була спрямована на залучення студентів-медиків до боротьби з COVID-19», – ділиться Красновський.

Довідково. Стипендіальна програма «Завтра.UA» – найбільша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні, заснована Фондом Віктора Пінчука у 2006 році. Її головна мета – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

Щомісячна стипендія, яка надається протягом року, становить 2240 грн.

Джерело: https://galka.if.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *