Куди піти і на що подивитися. У Франківську створили туристичний сайт

В Івано-Франківську почали готуватися до відновлення туризму. Для цього вже створили спеціальний туристичний сайт, де зібрали усю необхідну інформацію про місто.

Куди піти і на що подивитися. У Франківську створили туристичний сайт

Про сайт на оперативній нараді у міського голови розповіла начальниця управління економічного та інтеграційного розвитку Надія Кромкач, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

Аби якісно відновлювати туризм в Івано-Франківську після карантину, у місті створили туристичну раду. У неї ввійшли представники туристичних фірм та науковці. Разом розробили та презентували новий туристичний сайт Івано-Франківська.

Сайт доступний трьома мовами – українською, польською та англійською. У ньому є п’ять розділів – “Івано-Франківськ”, “Туристу”, “Мапа”, “Події”, “Новини”. Кожен розділ має свої підрозділи.

“Наприклад, у розділі “Івано-Франківськ” є інформація про місто, його історію, заснування. Не оминули увагою легенди міста. Приділили увагу визначним особам, які народилися чи жили тут. У підрозділі “Світлини” зібрали фотогалерею міста. Створили також відео про туристичні принади міста”, – розповіла Надія Кромкач.

Найбільше корисної інформації, на думку начальниці управління економічного та інтеграційного розвитку, знаходиться у розділі “Туристу”. Там є допис про туристично-інвестиційний центр, туристичні фірми на території міста, також інформація про те, як дістатися у певні місця.

У розділі “Екскурсії” розмістили контакти франківських екскурсоводів. Окремо створили список екстрених служб міста.

Зараз активно наповнюють розділ “Події”. Там буде інформація про фестивалі, концерти, вистави, ярмарки та спортивні заходи, а також важливі новини міста.

“Цікавий окремий розділ “Мапа”. Там зібрано інформацію про храми, музеї та визначні пам’ятки. Всі вони є на карті. Якщо навести курсором на них, то з’явиться інформація. Для туристів також зібрали місця для ночівлі – готелі та хостели. Ну і найважливіше – де поїсти”, – додала Надія Кромкач.

Джерело: Версії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *