Франківці, яка народила п’ятьох дітей, хочуть присвоїти почесне звання

За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку, матері багатодітних франківців планують присвоїти звання “Мати-героїня”.

Франківці, яка народила п’ятьох дітей, хочуть присвоїти почесне звання

Про це стало відомо під час засідання виконавчого комітету 11 червня. інформує “Галка“.

Так, виконком вирішив порушити клопотання перед головою обласної державної адміністрації про представлення до присвоєння почесного звання Таїсії Бащак, яка народила та виховує п’ятьох дітей.

“Щороку від 3 до 5 франківок отримують почесне звання. На сьогодні у місті налічується 150 “Мам-героїнь”, – каже директор Департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко.

Нагадаємо, клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», згідно з указом Президента України від 02.07.2016 року № 284/2016, здійснюється на основі наступних документів:

– заява та автобіографія матері;

– копія паспорта громадянина України;

– копії свідоцтв про народження дітей;

– копії документів про освіту дітей;

– характеристики дітей з навчального закладу, якщо дитина навчається, або з місця роботи, якщо працює (щодо кожної дитини окремо);

– документ, виданий органом внутрішніх справ, про наявність чи відсутність відомостей стосовно дітей, які перебувають на обліку правопорушників, що не досягли 18 років, у тому числі звільнених зі спеціальних виховних установ;

– довідка про наявність або відсутність судимості в особи, яку представляють до нагородження, та в кожного з дітей, яким виповнилося 14 років;

– за наявності та за бажанням матері – копії грамот, дипломів, подяк, свідоцтв, листів для визначення внеску жінки у розвиток творчих здібностей дітей, формування в них високих духовних і моральних якостей.

Багатодітні матері, діти яких були засудженими умовно, або знаходились в місцях позбавлення волі, а також, без поважних причин виховувались в інтернатних закладах, або знаходились під опікою, не мають підстав для порушення клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

Джерело: https://galka.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *