Франківців запрошують на кінодискусії в межах марафону “В одному човні”

Подивитися документальні стрічки відомих режисерів вже скоро зможуть франківці. Мешканців міста запрошують взяти участь у кінодискусіях в межах марафону “В одному човні”

Херсонців запрошують на кінодискусії в межах марафону “В одному ...

Організатор подій Громадська організація “СТАН” пропонує до перегляду фільми, які отримали відзнаки на Фестивалях документального кіно про права людини Docudays UA. Перший показ з обговоренням відбудеться вже цієї суботи.

Теми кінодискусій та фільми які будуть демонструватися:

6 червня 19:00 — З якими порушеннями прав та психологічними викликами зіштовхуються постраждалі від військових конфліктів. Фільм “Гірчиця в садах”

13 червня 19:00 — Збереження архітектурних пам’яток. Фільм “Колір фасаду: синій”

20 червня 19:00 — Активізм в Україні: приховані загрози. Фільм “Ти, б**, рота закрий!”

27 червня 19:00 — Як захистити дітей від булінгу. Фільм “Булер”.

Обговорення фільмів відбуватиметься на онлайн-платформі Zoom. Під час zoom-конференцій їх учасникам_цям модератор надасть посилання на короткометражні фільми перераховані вище. Переглянувши їх можна буде повернутись у дискусійну кімнату та обмінятися враженнями з іншими учасниками_цями.

Участь безкоштовна. Одна людина може долучатися до двох подій. Зареєструватись можна за посиланням: https://cutt.ly/myUqJLU .

Кінодискусії є частиною марафону “В одному човні”, який реалізує Молодіжна організація “СТАН” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Джерело: http://www.blitz.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *