Прикарпатські блогери записали пісню про карантин

Український блогер Діма Варварук презентував авторський хіт: ПРЕМ’ЄРА! Саме сьогодні трійка успішних блогерів на чолі з Дімою Варваруком, презентували перший повноцінний реліз треку «Білка», який з перших хвилин підірвав мережу Інтернет на вуха.

 

Тріо складають: Юлія Верба, Тьома Паучек та Діма Варварук. Оскільки ця невгамовна трійка тривалий час товаришує та співпрацює, у Дмитра народилася ідея виконати втрьох його авторський трек «Білка». Дмитро, Тьома та Юлія навіть за умов карантину, чимало проводили часу разом онлайн – в результаті командної роботи і вийшов спільний плід праці.

«Сама пісня народилася вночі, вірніше приспів. Пригадую, у прямому ефірі, граючи на гітарі рядки і прийшли у голову. Ви запитаєте мене, чому саме білка? Тому що, я її люблю. Продовжив закінчувати її наступного дня і якбачимо вдало », – підкреслив Діма Варварук.

Як зазначає блогер, пісня «Білка» має допомогти кожному знайти своє, у різних проявах. Його місія запалювати та просто дарувати людям основне – позитивний настрій.

«Хочу аби наш трек лунав у кожному клубі, щоб люди танцювали та забували про буденні речі, звісно після закінчення карантину. У цей час треба максимально розвантажувати себе, думати лише про позитив і жити так, аби було що пригадати. Думаю, що завдяки карантину, багато хто, в собі відкриє чимало талантів, так, як це зробив я. Слухайте, кайфуйте, нехай трек качає кожного», – додав блогер.

Музична прем’єра: https://youtu.be/ku52yNarsQ8
Довідка
Діма Варварук – український блогер, актор, автор пісень! Родом із Рожнятова (Івано-Франківська область). Один з засновників найпопулярнішого україномовного блогерського проекту «SILRADA» на YouTube! Його творчість та соціальне житті є прикладом для багатьох, саме він чи не вперше почав висвітлювати реалії свого повсякденного життя без всяких прикрас та заувальованості. Діма Варварук, хлопець, який за короткий проміжок часу зміг привернути до себе мільйонну аудиторію у соц. мережах.

PRAVDA.IF.UA: Новини твого міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *