Франківець, який переміг у конкурсі від міськради, попросив спрямувати кошти на медобладнання

Влітку минулого року, в Івано-Франківську нагородили переможців конкурсу “Кращий дворик міста”. Тоді ж, в номінації “Краще приватне подвір’я”, друге місце виборов Ігор Роп’яник.

31 березня, чоловік звернувся до виконавчого комітету міської ради, з проханням перерахувати кошти з передбачуваної за перемогу винагороди, на допомогу в закупівлі медичного обладнання:

“Прошу при можливості переказати п’ять тисяч грнивень, які були присуджені мені за призове місце у конкурсі “Кращий двір”, на нижчевказаний рахунок для придбання кисневого концентратора, який забезпечить постійну подачу кисню апаратам для штучної вентиляції легень”, – написав Ігор Роп’яник. 

Франківець зауважив, що цей концентратор вкрай потрібний, адже зможе налагодити безперебійну роботу декількох апаратів одночасно, а отже не потрібно буде купувати і підвозити балони з киснем, якого лікарня не виробляє:

“Пік хвороби – попереду, тому вже зараз слід максимально забезпечити медиків усім необхідним. Принагідно звертаюся з проханням до небайдужих громадян допомогти, хто чим може”, – попросив чоловік.

Ігор Роп’яник повідомив, що номер рахунку та інформацію про потреби франківських медиків можна знайти за посиланням: https://www.facebook.com/groups/stopcoronaif/permalink/613629919479500/.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *