Студентка франківського університету стала переможцем всеукраїнської олімпіади з гігієни

Днями уже вчетверте на базі кафедри гігієни та екології №1 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Гігієна».

За інформацією пресслужби Івано-Франківського національного медичного університету, в олімпіаді взяв участь 31 студент вищих медичних навчальних закладів України. Вони представляли виші Києва, Дніпра, Харкова, Івано-Франківська, Чернівців, Тернополя, Полтави, Ужгорода, Вінниці, Запоріжжя. Учасницею від Івано-Франківського національного медичного університету стала студентка Неля Гулей, яку супроводжував доцент кафедри гігієни та екології ІФНМУ Володимир Дерпак.

«Олімпіада є знаковою для профілактичного напрямку підготовки медичних фахівців нашої держави, — говорить Володимир Дерпак. — Санітарно-гігієнічні факультети було реформовано, і завдання профілактики лягли на лікарів інших ланок. Проте нині відновлюють державну санітарно-епідеміологічну службу в Україні. Без суворого дотримання санітарного законодавства не буде існувати країна, нація в цілому».

Олімпіада проходила в чотири етапи: письмові відповіді на тести з різних розділів гігієни, вирішення інтегрального завдання, практичної задачі і оцінка практичних вмінь та навичок при роботі з приладами.

У підсумку перемогу в олімпіаді здобула Неля Гулей. Друге місце на олімпіаді посіла Іванна Думицька, студентка господаря олімпіади, Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Третє місце дісталось студентові Буковинського державного медичного університету Євгенію Узинському.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *