У Франківську хочуть створити другий у світі музей Євгена Коновальця

Заради поглиблення націонал-патріотичного виховання молоді та повернення імені національного героя до історії України, в Івано-Франківську ініціювали створення кімнати-музею Євгена Коновальця.

Про це пише Голос-Інфо з посиланням на WestNews.
 
Ініціатором виступив музей визвольної боротьби ім. Степана Бандери. Його керівник Ярослав Коретчук говорить, що створення такого місця, де б можна було більше дізнатися про полковника Армії УНР, команданта УВО, голову Проводу українських націоналістів, першого голову ОУН, одного із ідеологів українського націоналізму, Євгена Коновальця, відкриє також нові можливості для туристичної привабливості міста та збільшить кількість туристів у міста. Дозволить створити ще один центр для проведення культурно-мистецьких подій у місті.
 
“На мапі міста Івано-Франківська постане другий у світі музей Євгена Коновальця. Для відвідувачів буде представлена експозиція у якій демонструватиметься життя та діяльність Провідника ОУН. Створиться ще один культурно-мистецький центр у м.Івано-Франківську,” – говорить Ярослав Коретчук.
 
На реалізацію проєкту потрібно 100 тисяч гривень, каже Ярослав Коретчук. Відповідний проєкт подано до бюджету участі на сайт Івано-Франківської міської ради. Небайдужих просять долучатися до підтримки.
 
Сьогодні музей ім. Степана Бандери має є понад 100 оригінальних експонатів, водночас є 14 стендів, присвячених Євгенові Коновальцю. Під створення кімнати-музею взято в оренду приміщення площею близько 40 кв.м.
 
В Івано-Франківську також є вулиця, названа на честь Євгена Коновальця та пам’ятна скульптура погруддя полковника
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *