“Підземний Перехід Ваґабундо” відсвяткував першу річницю

Циркове шатро, кімната з дзеркалами та постери із зображенням циркової трупи. “Підземний Перехід Ваґабундо” відзначив першу річницю.

Картинки по запросу "ваґабундо"

Мистецька локація – місце зустрічі візуального мистецтва, відеоарту, літератури та музики, йдеться в сюжеті ТРК “Вежа”

День народження мистецький простір святкував під звуки гітари Артема Мананнікова. Для гостей облаштували дві виставки – Олексія Ревіки “Відображення” та ретроспективну.

Перша експозиція – саме про рік мистецької діяльності “Ваґабундо”. Про це свідчать афіші подій, які відбувалися у “Підземному Переході”.

Співзасновник простору “Ваґабундо” письменник Юрій Андрухович переконує: це місце для спілкування, творчої атмосфери, простір для поезії, музики та візуального мистецтва. Вважає, креативному Івано-Франківську було необхідне таке місце.

Спеціально запрошений гість вечора – поет Олександр Ірванець. У “Підземному Переході” провів творчу зустріч та презентував новий роман “Харків 1938”. Сподівається, у його рідному Рівному колись теж з’явиться щось подібне на “Ваґабундо”.

Упродовж року у “Ваґабундо” відбулося понад сто різноманітних подій: дискусійні кіноклуби, виставки, презентації та лекції-концерти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *