Франківські стоматологи відзначилися у престижному конкурсі

Днями в Полтаві відбувся всеукраїнський професійний конкурс лікарів-стоматологів «Шлях у світ майстерності». Представники Івано-Франківського національного медичного університету посіли друге місце.

Франківські стоматологи відзначилися у престижному конкурсі (ФОТО)

Конкурс традиційно проводить Українська медична стоматологічна академія на базі місцевої клініки «Професорська стоматологія», йдеться на сайті ІФНМУ.

Як зазначають організатори, метою конкурсу є популяризація та впровадження в практику охорони здоров`я сучасних технологій, устаткування та фотополімерних матеріалів, а також демонстрація професійної майстерності лікарів-стоматологів в реставраційній техніці.

Конкурсанти працювали з реальними пацієнтами. Серед завдань була реставрація двох каріозних порожнин III-IV за Блеком з використанням фотополімерних матеріалів при умові роботи з кофердамом. Час виконання реставраційної роботи лікарем разом з асистентом становив 2,5-3 години.

В команді ІФНМУ обов’язки лікаря виконувала лікарка-інтерн другого року Вікторія Ломага, асистентом була лікарка-інтерн першого року Ірина Гутак. Їх супроводжувала доцентка кафедри стоматології післядипломної освіти Юлія Боднарук.

Готувалися дівчата на базі кафедри стоматології післядипломної освіти. Вони кажуть, що такі конкурси дуже потрібні, адже дозволяють познайомитися з колегами з інших регіонів України та обмінятися досвідом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *