В Івано-Франківську розпочне роботу “Угорський культурно-освітній центр”

На Прикарпаття завітав генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла, щоб обговорити поглиблення міжнародного співробітництва.

Саме цьому була присвячена робоча зустріч заступника голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва із угорською делегацією, яку очолив керівник дипломатичного відомства, повідомляють Версії з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської облдержадміністрації.
 
“Івано-Франківськ стає ще ближчим до Європи. Через кілька годин офіційно розпочне свою роботу “Угорський культурно-освітній центр” — важливий майданчик для розвитку співпраці між Івано-Франківськом, Україною та Угорщиною, для єднання українського та угорського народів”, — зазначив Віталій Федорів.
 
Управлінець переконаний, що відкриття центру дасть ще більший поштовх для налагодження економічних, культурних та туристичних зв’язків між двома країнами, пришвидшить комунікацією угорського та українського бізнесу, сприятиме залученню інвестицій.
 
Йожеф Бугайла підтвердив важливість відкриття цієї культурно-освітньої установи в Івано-Франківську у зміцненні дружніх міжнародних відносин.
 
“У нас є хороші стосунки, дружні відносини наші розвиваються швидкими темпами, і я сподіваюся, що в цьому році настануть позитивні зміни у нашій співпраці. Так як нас поєднують спільні ідеї, у нас і в подальшому будуть спільні точки, у яких ми вироблятимемо та розвиватимемо нашу співпрацю”, — запевнив генеральний консул Угорщини.
 
Гість зазначив, що продовжується реабілітація українських воїнів в Угорщині та триває програма літнього відпочинку дітей, батьки яких загинули під час подій на Майдані, в ході АТО/ООС у східних областях України, дітей із внутрішньо переміщених сімей, із малозабезпечених та багатодітних сімей. Цього року Угорщина прийматиме 600 дітей з України. Загалом протягом 2014-2019 рр., за організації угорської сторони і сприяння ДСУУ, у літніх таборах було організовано відпочинок в Угорщині для 4 000 дітей з різних регіонів України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *