Стало відомо, коли завершать об’єднання франківських бульварів

В Івано-Франківську планують з’єднати Північний та Південний бульвари вже у 2020-му році.

Відповідна інформація з’явилася на сайті мера Івано-Франківська Руслана Марцінківа.
 
Поки що «каменем спотикання» є будинок по вул. Сонячна 51. Він невеликий – два поверхи та дві квартири. Одну з них місто викупило ще у 2018-му році, а щодо іншої понад рік тягнулася судова справа.
 
Однак, не зважаючи на цю перешкоду з’єднання відбудеться, навіть постелено перший шар асфальтного вирівнювального покриття. Також проєкт передбачаються облаштування пішохідних тротуарів та велодоріжок шириною в 3 метри, автобусних зупинок, а також висадження дерев.
 
Ця ділянка проєктується як магістраль загальноміського значення і має на меті забезпечити інтенсивність руху в межах 700-1000 одиниць автотранспорту за годину однією смугою руху.
 
Крім того, будівництво вулиці є необхідним для розвитку тролейбусного руху в Івано-Франківську. У міській раді запроєктували тролейбусну лінію вулицями Гетьмана Мазепи – Південний бульвар – Північний бульвар. Вона буде призначена для обслуговування жителів південно-західного та південного районів міста екологічно чистим видом транспорту.
 
«Роботи, не зважаючи на те що зараз зима – продовжуються. Погода нам сприяє. Ще за радянської влади було бажання об’єднати бульвари. А зараз настав час це здійснити.» – каже Марцінків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *