Що робили супергерої у Франківську

“Вертепом Супергероїв” та святкуванням Дня народження Рятівника Світу у Франківську завершився “Добрий табір”, що його організували в дитячому просторі “Дрібнота” на Промприладі.

Під час “Доброго табору” влаштували Школу Вертепу. Вирішили скласти “Вертеп Супергероїв”. Про це на власній сторінці повідомила координаторка табору, музикантка Людмила Лінник.

“Так, ми впевнені, що найкрутіший супергерой – це Ісус. Він, наділений суперсилами, прийшов у наш світ і віддав за нас життя. І це величезний подвиг! Інші супергерої лише намагаються брати з нього приклад”, – йдеться у дописі.

У Вертепі були герої Марвел – Три Царі, герої DC – Бетмен, Аквамен, Жінка-кішка, Флеш – пастушки та колядники. Персонажі фантастичного бойовика “Герой” – Ірод та його почет. Були також ІТ-герої, добрі та вигадані супергерої – вони стали Ангелами та іншими добрими силами Вертепу.

Під час коляди Вертеп зібрав 3947 грн на операцію для Максимка Атаманюка. Карта допомоги Максимкові Приват Банк 4149 4390 1176 2493 (Атаманюк Андрій – тато), Приват Банк 5168 7574 0879 4735 (Атаманюк Андрій-тато).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *