2,5 мільйони гривень отримає Франківськ для двох училищ та ліцею

В Івано-Франківську почали реалізувати грантовий проєкт, спрямований на поліпшення навчальних умов в закладах професійно-технічної освіти. Його реалізують три міста: Івано-Франківськ, Сігет Мармацієй (Румунія) та Сейні (Румунія).

Івано-Франківськ отримає 2,5 млн гривень для трьох закладів: Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею, Вищого професійного училища №21 та ВПУ №13, інформує Правда.іф з посиланням на офіційний сайт міського голови Руслана Марцінківа.

Як розповів радник міського голови Богдан Білик, перший етап проєкту включатиме промоційні заходи. Відбудеться офіційна презентація проекту за участю представників трьох муніципалітетів та навчальних закладів, які беруть участь в програмі. Також проєкт передбачає семінари, навчання для викладачів, міжнародні конкурси на визначення кращих у професії, літній табір для студентів. Важливим напрямком проєкту є матеріально-технічна складова: для трьох франківських професійно-технічних навчальних закладів придбають нове обладнання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *