Рекорд України з наймасовішого трембітання офіційно зареєстровано у Книзі рекордів України.
В Івано-Франківську 146 трембіт та карпатських рогів одночасно затрембітали у палаці Потоцьких, а звідтіля рушили урочистою ходою вулицями Івано-Франківська.
Затрембітали біля будівлі ОДА, у Меморіальному сквері, у “Промприладі. Реновація”, пройшли ходою вулицею Незалежності до Вічевого майдану, а звідтіля повз Івано-Франківський національний медичний університет до Ратуші і знову на подвір’я палацу. Частина трембітарів звідти рушила до Франківського драмтеатру.
У встановленні рекорду взяли участь трембітарі
із Закарпаття, Львова, Тернополя, Києва та Донецька.
![](https://kurs.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/41183_800x600_1-1-1024x583.jpg)
У встановленні рекорду взяли участь івано-франківські патрульні.
![](https://kurs.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/81583781_2687022118048571_3101247291458060288_o-1024x768.jpg)