Франківський “Борщ-батл” зібрав для дівчинки з раком крові понад 16 тис. грн.

За підсумками проведення благодійний “Борщ-батл” у Палаці Потоцьких зібрав на лікування 10-річної Олі Ящишин з Калуша, в якої діагностували гостру мелоїдну лейкемію (рак крові), 16 тис 236 грн.

Франківський "Борщ-батл" зібрав для дівчинки з раком крові понад 16 тис. грн. 1

Кожен свій особливий і неповторний борщ готували дві команди журналістів КУРСу і юристів компанії Moris Group, три команди рестораторів – Лейбова гора, Ресторан “Холодець” та Ресторан Аркан, команда Ольги Соломійчук з Верховини, яка презентувала білий гуцульський борщ, і команда міськвиконкому. Варили на відкритому вогні, тож на аромат зійшлися кількасот франківців.

До миски борщу кожна команда підготувала смаколик. Пів тисячі пампухів з часничком забезпечило для “Борщ-батлу” підприємство “Ростімекс” Ростислава Кукурудза. А в сам борщ на смак дегустаторів додавали сметанки, гуцульської гуслянки, можна було скуштувати пісні гуцульські голубці-пальчики та бринзу.

Куштували і визначали найсмачніший борщ експерти – за внесок у 200 грн. вони отримували право дегустувати страви всіх учасників і обрати найвправнішу команду кухарів на власний смак.

Також до визначення переможців і одночасно до доброї справи вільно долучалися містяни – за внесок від 20 грн. отримували порцію борщу з будь-якого казана.

З допомогою експертів організатори борщового батлу зібрали 5000 тис. грн., ще 11 тис. 236 грн. зібрали у скриньки.

Серед команд переміг ресторан “Холодець” – експертне голосування співпало з “голосуванням” живими грошима, в активі команди – 2 250 грн і 146 “борщових грошей”, тобто балів від експертів.

На другому місці команда “Лейбова гора”, так само експерти зійшлися в думці з франківцями – 2 215 грн і 125 балів.

Команда ресторану “Аркан” заробила для хворої дівчинки 941 грн і 89 балів.

Команда міськвиконкому – 1 730 грн і 82 бали.

Білий борщ з Верховини приніс для дитини 1 383 грн і 47 балів.

Команда журналісток і юристок “Тепле Різдво” – 1 051 грн і 85 балів.

Команда журналістів “КУРС – Фамілія Перкалаба” – 1 666 грн і 68 балів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *