Початок свят в Івано-Франківську

В Івано-Франківську розповіли про організацію та проведення святкових заходів до відзначення свята Андрія та відкриття ялинок в містіЯк у Франківську почнуться свята…

Про це повідомляє Depo.Прикарпаття з посиланням на “ГК”.

Як зазначила директорка департаменту культури Надія Загурська під час оперативної наради у міського голови Руслана Марцінківа, що святкування вже розпочали. Наприклад, вчора, 9 грудня, відкрили новорічний ярмарок. “На Андрія департамент запланував 16 заходів”, – сказала Загурська. Зокрема у різних кутках міста проведуть Андріївські вечорниці. “Це свято дуже любить молодь і старші на нього приходять”, – додала чиновниця.

Вона наголосила, що 13 грудня в Івано-Франківську відкриють головну ялинку міста. Дійство заплановане на 18:00. Перед цим о 16:00 на Вічевому майдані також проведуть Андріївські вечорниці. Ялинки у мікрорайонах міста почнуть відкривати з 14 грудня. Першою засвітять ялинку на площі біля церкви Святого апостола Юди Тадея о 16:00. У наступні дні відкриють ялинки в інших частинах міста.

Крім того, низку заходів готує департамент освіти та науки. З 13 грудня біля ялинки відбуватиметься карбування сувенірних-новорічних монет. Кожен зможе зробити таку монету. На Вічевому майдані поставлять сани святого Миколая, а 13 грудня о 15:00 у сквері Руської трійці відкриють дитячу локацію “Сад зимових фігур”.

Директор КП “Простір Інноваційних Креацій “Палац” Володимир Гайдар додав, що вони також долучаються до святкування. Зокрема, 13 грудня з 15:00 до 20:00 відбудеться благодійно-дегустаційний захід “Батл-борщ”. 14 грудня у палаці відбудеться коляда в Карпатах, на яку приїдуть гості із закордону. 19 грудня о 18:00 відбудеться відкриття “Палацової ялинки”, а 25 грудня з 15:00 до 20:00 встановлюватимуть ще один рекорд України з одночасного трембітання.

Хочуть у палаці зробити перформанс-інсталяцію “”Крижані скульптури”. Планували його зробити 16-19 грудня, проте оскільки немає морозу – ще уточнюватимуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *