У Франківську безкоштовно показуватимуть документальні фільми про права людей

2 грудня, в Івано-Франківську розповіли про старт мандрівного фестивалю документального кіно про права людини “Docudays UA”.

У Франківську цей фестиваль проводять вже 12 років. Кожного разу – нова тема, яка стосується прав людей.

Вхід на всі покази є безкоштовний, також стрічки показуватимуть у в‘язницях, закладах міста, окрім того документальні фільми поїдуть у райони.

«Вже 12 років у нас все нові і нові документальні стрічки з усього світу. Переглядаючи їх людина може зробити свої висновки, дізнатися більше про права людей. Цьогоріч тема – Інтернет, ми хочемо показати, наскільки люди беззахисні перед технологіями, поговоримо про цькування та як їм можна протидіяти», – розповідає  Євгенія Баб‘як, представниця ГО «Молода просвіта Прикарпаття».

Загалом у рамках фестивалю покажуть понад 20 стрічок.

Організатори виділяють деякі стрічки, наприклад, покажуть фільм «Чистильники» – документалка про людей, які «чистять» соцмережу “Фейсбук” від неправомірних записів тощо.

Фестиваль стартує 7 грудня й триватиме до 25 грудня. Основними майданчиками для показу стануть кінотеатр «Люм‘єр», молодіжний центр «Параграф», простір «Вікно в Америку», артпростір «Підземний перехід Вагабундо».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *