В Івано-Франківську визначили переможців конкурсу інноваційних ідей «Моє місто майбутнього»

Днями в Університеті Короля Данила відбувся фінал конкурсу інноваційних ідей «Моє місто майбутнього».

Понад 70 представників з 13 навчальних закладів області зібралися в актовій залі УКД для того, щоб презентувати свої ідеї щодо покращення інфраструктури міста. На розгляд журі конкурсу надійшло 20 проєктів, кожен з яких планує удосконалювати місто з різних сторін.

«Хто сьогодні має допомагати молоді? Звісно, влада наблизилась до людей, але основною рушійною силою повинен бути Університет. Розуміючи цю необхідність, своєю місією УКД бачить формування екосистеми для розвитку успішної та підприємливої особистості. Такими є всі учасники нашого конкурсу. Нам потрібно сфокусуватись на нових ідеях і продумати реальний механізм втілення задумів молоді. Завдяки інноваційним ідеям, вже завтра ми можемо почати створювати університет майбутнього, де енергію вироблятимуть сонячні батареї, а простір буде відповідати усім потребам сучасного студента. Я щиро вдячний, за те, що ви прийшли до нас змінювати місто на краще», – з такими словами до молоді звернувся ректор Університету Короля Данила Віталій Хромець.

З вітальним словом до школярської молоді звернулися ініціатор проведення конкурсу, декан факультету управління та бізнес-аналітики УКД Романюк Наталія Дмитрівна, начальник управління інвестиційної політики Попадюк Ігор Ярославович, віцепрезидент торгово-промислової палати Бартків Ігор Мирославович, фінансовий директор компанії Blago developer Дячишин Наталія Петрівна та перший заступник міського голови Вітенко Микола Іванович.

Проєкти, які презентували школярі, вражали різноманітністю тем. Молодь розмірковувала про користь зонування міст, дистанційного контролю порядку, яка допоможе розв’язувати проблему вирубки лісів, запровадження smart-технології в місті, наприклад, пішохід майбутнього та збереження архітектурної впізнаваності міста.

Переможцями конкурсу інноваційних ідей «Моє місто майбутнього» стала команда ліцею ім. Р. Шухевича (м.Івано-Франківськ) з проєктом «Освітній Аудіогід».

«Нам приємно, що в цьому місті є небайдужі люди. Люди, які хвилюються про майбутнє міста і хочуть зробити його комфортним для молоді. Наш проєкт абсолютно унікальний, адже всі досі думають, що достатньо прикріпити листочки А4 з суцільним нудним текстом, щоб бути цікавим. Ми ж пропонуємо інновації та технологічність», – розповідає учасниця команди переможців Наталія Радчук.

Срібло отримали учні Тлумацької гімназії з проєктом «Разом до успіху (молодіжний коворкінг)». Третє місце посіла команда Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму з проєктом «Літнє кемпінгове містечко на Вовчинецьких горах».

Окремо журі відзначило призерів в категорії «Індивідуальний проєкт»: Славенюк Софію, Гаманюка Ігоря та Клюфінського Адріана. Переможці отримали сертифікати про гранти на навчання, цінні подарунки від УКД та партнерів конкурсу. Організатори сподіваються, що конкурс стане щорічним, а всі ідеї учасників реалізуються найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *