Франківські художники створили мурал на підстанції в сквері Міцкевича

Франківські художники Юрій та Марта Пітчуки створили мурал “Енергія” на підстанції обленерго, яку нещодавно встановили на площі Міцкевича.

Результат пошуку зображень за запитом "Чотири стихії: франківські художники створили мурал на підстанції в сквері Міцкевича"

Мурал має назву “Енергія стихій”, пише в мережі Юрій Пітчук, на ньому зображено чотири жінки, що уособлюють чотири стихії.

“Людина не є заручником чи маріонеткою стихії, людина – це її рушійна сила. Щодня, коли ми виконуємо, здавалося б, незначні буденні справи, ми несвідомо своєю енергією робимо колосальний вклад у розкручування всесвітнього колеса життя.

На цій підстанції від Прикарпаттяобленерго ми разом з Марта Пітчук пропонуємо наше бачення образу жінки як символу однієї з чотирьох стихій – вогню, повітря, води і землі. Стихії – це ми, і в кожному з нас своя стихія, важливо лише відчути її енергію та жити в гармонії з нею”, – пояснив задум художник.

Артпідстанція є другим мистецьким об’єктом середмістя, створеним енергетиками спільно з подружжям Пітчуків. Першою була підстанція в сквері Руської Трійці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *