У Франківську волонтерка Корпусу Миру два роки проводитиме клуб розмовної англійської

В Івано-Франківській міській централізованій бібліотечній системі два роки працюватиме волонтерка Корпусу Миру Сара Берардо.

До Івано-Франківської МЦБС та БО “Ліга Толерантності” приїхала волонтерка Корпусу Миру. Її місія триватиме два роки, в бібліотеці вона проводитиме клуб розмовної англійської на тему “Емоційне здоров’я”, інформує пресслужба МВК.

Організаційна зустріч з Сарою Берардо відбулась 18 жовтня в читальному залі ЦБ (вул. П. Орлика, 5) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради. 21 жовтня волонтерці презентували напрацьовані проєкти та відвідали ресурсно-інформаційний центр “Вікно в Америку” в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці.

Корпус Миру США – це незалежне, неполітичне, нерелігійне і неприбуткове агентство виконавчої гілки уряду Сполучених Штатів. Його заснував президент США Джон Кеннеді у 1961 році з метою зміцнення миру та дружби між людьми різних національностей і культур. Наразі Корпус Миру здійснює свою діяльність у понад 60 країнах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.